Fundacja FIE

Fundacja Integracji Europejskiej WSTE w Szczecinie jest założycielem Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej, niepublicznej Uczelni kształcącej inżynierów na kierunku Transport i Edukacja Techniczno-Informatyczna.

FIE WSTE w Szczecinie została ustanowiona aktem notarialnym z dnia 23 października 2003 r.

Siedziba Fundacji znajduje się przy ul. Klonowica 14 w Szczecinie.

Celem Fundacji zgodnie ze statutem jest:

• inicjowanie, promowanie i wspieranie rozwoju Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie
  • wspieranie i promowanie inicjatyw lokalnych podejmowanych z uwzględnieniem partnerstwa na rzecz rozwoju i integracji społeczności lokalnych
  • wspieranie integracji europejskiej

WPIS DO KRS:

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Szczecinie dnia 10.02.2004 r. Fundacja została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Rejestru Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej pod numerem 0000193697.

ZAPISZ SIĘ NA STUDIAon-line

Wybierz kierunek, który pozwoli Ci osiągnąć sukces.
WSTE to uczelnia z perspektywami!

zobacz wszystkie specjalności poznaj WSTE

Studia inżynierskie

Praktyczne studia i przyszłościowe kierunki

zobacz pełną ofertę